WITAMY

Firma powstała w 1990 r. w Busku-Zdroju, gdzie w dalszym ciągu znajduje się jej siedziba oraz jeden z zakładów produkcyjnych. Początkowo działalność firmy skupiała się na imporcie i eksporcie części samochodowych oraz podzespołów do maszyn rolniczych. W 1990 roku rozpoczęliśmy produkcję wyrobów z tworzyw sztucznych.

Od tamtej pory stale poszerzamy gamę produkowanych przez nas towarów, zgodnie z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi oraz stale wzrastającymi wymogami odbiorców. Obecnie posiadamy 4 linie produkcyjne – maszyny rolnicze i komunalne, części motoryzacyjne, płyny eksploatacyjne, a także wyroby dla kotlarstwa i energetyki.

Wszystkie wdrażane przez nas na rynek produkty, są w każdym etapie produkcji testowane pod względem wytrzymałości, jakości, bezpieczeństwa oraz niezawodności. Pionierskie rozwiązania w zakresie funkcjonalności maszyn i produkowanego asortymentu, zapewniają nam wysoką pozycję wśród innych przedsiębiorstw, potwierdzoną licznymi patentami, certyfikatami i nagrodami.

Obecnie firma posiada przedstawicielstwa w całej Europie, ciesząc się niezmiennie uznaniem zarówno stałych kontrahentów jak i ciągle przybywających nowych klientów.